Lieve mama, quality time voor jezelf, dat zijn kostbare momenten π , dus zodra je een mogelijkheid ziet moet je die grijpen. Want kinderenβ¦ze spelen met je voeten en geven je wallen en grijze haren, maar je krijgt er zoveel voor terugπ . Vooral op die speciale dagen in het jaar, moet je daar optimaal misbruik van maken van genieten.
De eerstvolgende mogelijkheid is zondag 21 juni en start om 8:30 uur in de ochtend (Lees; uitslapen en ongestoord badderen π΄π ), 11:45 uur (Lees; uitgebreid lunchen met vriendinnen) of om 15:00 uur (Lees; borreltijd, πΎ no words needed).
Hoe?
Zondagochtend, de kinderen zitten vol adrenaline want het is DE dag om papa in het zonnetje te zetten. Tekeningen π¨, ontbijtjes π³, sleutelhangers en geverfde handjes vliegen door je bed (hou vol!). Jouw cadeau zal eruit spetteren, want je maakt het hele huishouden blij!
βAlsjeblieft schatje .. het is me gelukt om de populaire entreekaartjes π« te kopen voor Kabonk!β βEcht waar?!!β Jaa, jij en (naam gup(pies) mogen 3 uur lang ravotten in speelpark Kabonk, het allerhoogste speelpark van Europa met 200 meter aan glijbanen en maar liefst 7 waanzinnige verdiepingen om te spelenπ€ΈββοΈπ€ΈββοΈ . Dat is 3 uur lang op topsportniveau π rennen, vliegen, glijden en dolle pret! De speelblokken starten om 8:30 uur, 11:45 uur en om 15:00 uur, kies zelf het blok dat het best voor jullie/jou uitkomt. Wel even reserveren van te voren!
Papa blij, want eindelijk een DOE-cadeau, kind blij, want spelen met papa is het aller-leukste wat er is (vindt mama ook π) en mama blij, want het huis is leeg!
Natuurlijk mag je ook zelf meekomen en spelen in Kabonk, maar sluit het uitslapen, badderen, lunchen met π en borrelen niet te snel uit π
Heerlijk zoβn Vaderdag! Is het volgende week weer Vaderdag? Nou, π€ nee, niet officieel, maar je kan papa en gup(pies) van maandag tot en met zondag richting Kabonk sturen laten gaan om lekker die energie eruit te spelen!
π Geniet van Vaderdag, en denk ook aan elkaar.. 1,5 meter afstand β
Mocht je het uitje van papa en gup(pies) willen verlengen, naast Kabonk zit het spiksplinternieuwe pannenkoekenrestaurant Pannenkoekwaus. Helemaal tegek om 3uur spelen af te sluiten met een pannenkoekπ₯ of een ijsje met discodip π¦..toch? Met gemak zitten ze een uurtje te smikkelen, check de menukaart hier. En dat maakt van 3uur .. 4uur me-time π
*voor jezelf
#vaderdag #evenrust #bestekado #ever #nietalleenmetvaderdag #spelen #pannenkoeken #qualitytime #uitslapen #Breda #kinderen #opasenomas #mooiweer #lekkerweer #slechtweer #open #weeropen #reserveren #Pannenkoekwaus #Kabonk #anderhalvemeterafstand #nooitmeernaarhuis #speelpark #speelparadijs #glijbaan #sokken #trampoline #valojump #klauteren #klimmen #klimmenenklauteren #speelbaas
Tickets kopen